18 грудня 2013 року Департаментом освіти в рамках урядової угоди України з Росією проведено відео-конференцію між Санкт-Петербургом та Харковом.

До участі в відео-конференції запрошені члени Ради директорів м. Харкова, завідувачі дошкільних навчальних закладів, представники Харківської міської організації учнівського самоврядування(від нашої школи була присутня Венгрин Дар'/Files/images/samovryaduvannya/IMG_3980.jpg/Files/images/samovryaduvannya/IMG_3973.jpgя - голова центру молодіжних ініціатив), спеціалісти та методисти Департаменту освіти.
Відео-конференція проводилась з метою обговорення світових тенденцій розвитку освіти, перспектив впровадження спільних ініціатив та проектів.