Свято Першого дзвоника!!!

У святі Першого дзвоника нашої школи прийняв участь голова Харківської обласної державної адміністрації Добкін Михайло Маркович. Губернатор Харківщини урочисто привітав учнів зі святом «День знань» і подарував мультимедійне обладнання, футбольні і баскетбольні м'ячі, побажав учням гарного навчального року, високих досягнень в навчанні і спорті.

В заході прийняли участь начальник Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації Шаповал Роман Володимирович, начальник Головного управління в справах сім'ї, молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, депутат Харківської міської ради Перепелиця Дмитро Іванович, голова адміністрації Комінтернівського району Харківської міської ради, депутат Харківської міської ради Ільєнко В’ячеслав Михайлович, заступник директора Департаменту освіти Харківської міської ради Стецюра Тетяна Петрівна, начальник Управління освіти адміністрації Комінтернівського району Харківської міської ради Пилаєва Тетяна В’ячеславівна.

Бажаємо всім учням, вчителям, батькам, щоб 2011/2012 навчальний рік був щасливим. Зі святом всіх - з Днем знань! З початком навчального року!