/Files/images/12/16.jpg

З 25 листопада по 10 грудня 2017 року проводиться Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства", яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

У рамках цієї акції в нашій школі проводяться просвітницько-профілактичні заходи з протидії торгівлі людьми, попередження насильства та шкільного булінгу, заходи до Всесвітнього дня порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми та до Всесвітнього дня людей з особливими потребами.

Насамперед було заплановано і проведено такі заходи: тематичні виставки в шкільній бібліотеці, виховні години, заняття з елементами тренінгу на теми "Торгівля людьми - ганебне явище сучасності" та "Як вберегти себе від ВІЛ/СНІД", просвітницька гра-тренінг "Насильство в сім'ї", виховні занняття з використанням ігор "Галопом по Європах", виховні заходи в початковій школі на тему "Всі ми різні, але всі ми рівні", виховні бесіди за участі медичного працівника школи.

/Files/images/1_nova_papka_saytu/17_dnv_bez_nasilstva/виставка в бібліотеці.JPG

/Files/images/1_nova_papka_saytu/17_dnv_bez_nasilstva/Виховний захід в 6-А класі Будуємо майбутнє без насильства.JPG

/Files/images/1_nova_papka_saytu/17_dnv_bez_nasilstva/перегляд та обговорення фільму « Станція призначення - життя» 11-А.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 45