/Files/images/0_2023/_____________________1.jpg

"Якщо ви хочете, щоб молодь тягнулася до знань, турбуйтеся про головні, найважливіші джерела духовної культури – бібліотеки."

В. Сухомлинський

Шкільна бібліотека - центр духовного становлення особистості, формування духовної культури школярів, формування духовних ціннісних орієнтацій через засвоєння надбань вітчизняної та духовної культури. Вона максимально підпорядковує свою діяльність освітньому процесу школи, розвиває творчу думку, пізнавальні здібності та інтереси школярів, сприяє успішному засвоєнню ними навчальних програм.

БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ

Основними завданнями бібліотеки є:
- інформаційне забезпечення освітнього процесу;
- забезпечення учнів підручниками, згідно шкільних програм;
- удосконалення культури читання, прищеплення навичок роботи з книгою;
- виховання бережливого ставлення до шкільних підручників;
- подальший розвиток інформаційної функції шкільної бібліотеки як інформаційно-культурного центру навчально-виховного закладу.
Бібліотека заснована у 1953 році
Кількість читачів – 340
Періодичні видання – 15
Фонд підручників – 5019 примірників
Художній фонд - 9440
Шкільна бібліотека займає невелике приміщення, але воно дуже затишне. Багато школярів проводять перерви у бібліотеці. Учням молодших класів дуже подобається читати журнали, старшокласники мають можливість самостійно обирати книги у фонді. А ще школярі допомагають реставрувати старі книги, беруть участь у підборі книг для виставок, дарують малюнки.

/Files/images/0_2023/IMG_20200910_094311.jpg/Files/images/0_2023/IMG_20200910_094149.jpg