Ласкаво просимо на сторінку психологічної служби ХЗОШ № 20 !

/Files/images/2/psihsluzhba.jpg

Психологічна служба у нашій школі – це спільна діяльність соціального педагога та практичного психолога, спрямована на повноцінний розвиток особистості кожного учня.

Дорогі друзі, психологічна служба є складовою частиною державної системи охорони фізичного і психічного здоров’я молодих громадян України і діє з метою виявлення і створення оптимальних соціально-психологічних умов для розвитку особистості.

Мета психологічної служби - сприяння повноцінному особистісному й інтелектуальному розвитку учнів.

Психологічне забезпечення навчання та розвиток професійних здібностей, допомога у вирішенні психологічних проблем, реалізації головного завдання професійного навчання – формування особистості й підготовки конкурентно-спроможного кваліфікованого робітника і молодшого спеціаліста.

Завдання психологічної служби:

• Забезпечення індивідуального підходу до кожного учня, студента на основі його психолого- педагогічного вивчення.
  • Створення умов для формування в учнів мотивації до самовиховання і саморозвитку.
  • Психологічна просвіта: розвиток комунікативної компетентності, захист від психологічного насильства, розвиток навичок конструктивних переговорів.
  • Корекція міжособистісних стосунків усіх учасників навчально-виховного процесу та його гуманізація та демократизація.
  • Орієнтація на здоровий спосіб життя, профілактика правопорушень, робота з учнями «групи ризику».
  • Просвітницько-пропагандистська робота з підвищення психологічної культури сім’ї.
  • сприяння повноцінному особистісному та інтелектуальному розвитку учнів, створення умов для формування у них мотивації до самовиховання і саморозвитку;
  • забезпечення соціально-педагогічного патронажу учнів у системі освіти;
  • налагодження взаємодії навчального закладу з сім'єю учня, службою у справах неповнолітніх, службою соціального захисту населення, центром сім’ї, молоді та спорту, кримінальною міліцією, органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями з метою адаптації дитини до вимог соціального середовища і створення умов для її сприятливого розвитку.

/Files/images/ks/spivpracja_sluzhbi.jpg