Широкомасштабна війна в Україні кидає багато викликів усім українцям незалежно від того, де вони проживають і до якої сфери життя належить їхня діяльність. Багато людей, і дітей і дорослих, переживають виснаження, спустошення, втому, відчувають тривогу й паніку.
Тому психологічна служба ХЛ №20 працює задля підтримки ментального здоров’я наших здобувачів освіти, їх батьків та педагогічних працівників нашого закладу.
Ми з готовністю розповідаємо як опанувати себе в критичних умовах, як допомогти собі та близьким, як підтримувати власне здоров’я в критичних умовах, як поповнювати власні ресурси життєстійкості, надихатися успіхами та надихати інших. Розбираємо проблеми освітньої діяльності, причини та шляхи подолання неуспішності, допомагаємо у налагоджені міжособистісного спілкування, сприяємо встановленню довірливо поважних відносин, з’ясовуємо особливості емоційного стану та навчаємо навичкам саморегуляції, допомагаємо сформувати позитивну життєву перспективу.

ГРАФІК ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЙ

День тижняЧасЗ ким проводиться
Понеділок15.00 – 16.00Батьки, учні, педагоги (за попереднім записом)
Середа16.00 – 17.00Батьки, учні, педагоги (за попереднім записом)