/Files/images/12.GIF

/Files/images/Рисунок1.jpg

/Files/images/16.GIF

Яким теплом і лагідним затишком , якою добротою та ласкою віє від тебе, рідна школо!Усім найкращим , що є в нашій душі, завдячуємо тобі.Ти вчиш цінувати хліб і сіль, поважати старших , шанувати батька і матір, бути терплячим, чесним і роботящим.

Життя людства - це історія. Все має свою історію. Свою історію має і наша школа.

До Великої Вітчизняної війни в 1938 р. була побудована наша Двадцята за типовим проектом, як і десятки інших шкіл. Першого вересня 1938 року пролунав урочистий дзвоник. З великим хвилюванням привітав учнів перший директор Іногородський Павло Васильович.

З початком Великої Вітчизняної війни багато вчителів та учнів пішли на фронт. Серед перших був директор Іногородський П.В. , випускники Машков, Клевана, Орлов, Ієвлєв. У жовтні 1941 року будівля школи була зруйнована, а заняття продовжувалися в Палаці культури "Металіст".

Відбудована та почала працювати школа в 1953 році. У 1978 році відкрито перший спортивний клас. Вчитися в такому класі - велика честь для наших учнів. З приміської зони та з усіх кінців міста - Олексіївки, Салтівки, Нових будинків - їдуть вони до Двадцятої, щоб удосконалити свої фізичні і духовні можливості, одержати якісну освіту, виховати в собі Особистість.

Учні школи мають наукові та спортивні досягнення. Наші учні є постійними учасниками і переможцями олімпіад, турнірів, конкурсів різних рівнів з історії, правознавства, хімії, української літератури.

Особлива гордість школи – її медалісти. За останні 5 років учні школи отримали 5 золотих та 6 срібних медалей. Випускник школи Шаламов Р.В. нині заслужений вчитель України, науковий працівник.

Будь благословенна, школо моя!