У 15 класах навчається 351 учень.

Мова навчання – українська.

Іноземна мова – англійська.

Профілі навчання – філологічний, історичний.

Головною метою роботи ліцею є створення системи ефективного закладу освіти через підвищення якості викладання основних наук з метою підвищення якості знань учнів шляхом формування ключових предметних компетентностей.
Формування засобами навчальних предметів інформаційно-комунікативних та ключових компетентностей учнів, необхідних для соціалізації та творчої самореалізації особистості та виховання громадянина демократичного суспільства.

Основні напрями діяльності:

У 2023/2024 навчальному році педагогічним колективом визначено необхідне:

1. удосконалення, належне спрямування усіх форм методичної роботи на реалізацію основних завдань
  2. активізація роботи методичних об'єднань
  3. визначення методичною радою основних положень, рекомендацій, заходів, технологій найбільш ефективних у роботі ліцею
  4. втілення рекомендацій в освітній процес через роботу методичних об'єднань реалізацію запропонованих заходів
  5. виконання учителями наукових завдань
  6. пропаганда і забезпечення здорового способу життя